Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

lubuskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

” Wystawa żywności ekologicznej i promocja przetwórstwa na poziomie gospodarstwa”

19.07.2018

W dniu 14.05.2018 r. została zawarta umowa nr 16/2018 między Województwem Lubuskim- Urzędem Marszałkowski Województwa Lubuskiego
z siedzibą w Zielonej Górze a Lubuskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Kalsku jako „Partnerem KSOW” na realizację operacji pn.” Wystawa żywności ekologicznej i promocja przetwórstwa na poziomie gospodarstwa”
w ramach Planu Działania Krajowej sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020Plan operacyjny lata 2018-2019. 

Łączna wysokość kosztów kwalifikowanych operacji wynosi 3 658,40 zł.

Operacja polega na zorganizowaniu wystawy żywności ekologicznej podczas Lubuskiego Kiermaszu Ogrodnictwa w Kalsku, który odbędzie się w dniu  16 września 2018 r. Gospodarstwa ekologiczne zaprezentują przez siebie wytworzone produkty żywnościowe  na pięciu stoiskach. Podczas trwania kiermaszu prowadzona będzie również degustacja żywności ekologicznej.

Celem tych działań jest promowanie przetwórstwa na poziomie gospodarstwa, umożliwienie kontaktu producenta z klientem i rozpowszechnienie możliwości zaopatrywania się w ekologiczną żywność na terenie województwa lubuskiego, a tym samym zwiększenie dochodów ekologicznych gospodarstw rolnych.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009