Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

lubuskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Jarmark Bożonarodzeniowy w Ochli

10.12.2018

Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze i Twój Zielony Targ zapraszają na trzydniowy Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się na terenie Muzeum Etnograficznego w Ochli. Na miejscu spotkacie aż kilkudziesięciu regionalnych producentów i rękodzielników!

Stoły będą uginać się od tradycyjnych wyrobów: m.in. naturalnych wędlin, pysznych serów, pachnących chlebów na zakwasie, różnorodnych przetworów i domowych ciast. Zaprezentują się lokalne winnice, które rozgrzeją nas swoimi aromatycznymi grzańcami i zaproponują ciekawe prezenty. Na miejscu będzie można kupić choinkę prosto ze szkółki, stroiki, opłatki i karpie, a potem odpocząć przy gorącym posiłku. Wśród pięknego rękodzieła na pewno znajdziecie coś oryginalnego na prezent dla bliskich, a także coś do udekorowania wigilijnego stołu.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009